Logo
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397
کد 993

در آغازین روزهای سالتحصیلی جدید؛

دیدار صمیمی سرپرست دانشگاه بناب با اعضای هیات علمی

در آغازین روزهای سالتحصیلی جدید، سرپرست دانشگاه بناب با همراهی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و اعضای هیات رئیسه با اعضای هیات علمی دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ دکتر حسین پیری، سرپرست دانشگاه با همراهی مسئول دفتر نهاد رهبری و اعضای هیات رئیسه در آغازین روزهای سالتحصیلی جدید با اعضای هیات علمی دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.
سرپرست دانشگاه بناب، در ابتدا ضمن تبریک آغاز سالتحصیلی جدید به اعضای هیات علمی دانشگاه گفت: " امیدوارم با پشتکار فراوان و رعایت نظم و مقررات اداری و آموزشی، در پیشبرد اهداف دانشگاه موفق و موید باشید."
پیری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد وزیر محترم علوم نسبت به وی گفت: دانشگاه بناب با چالشهای فراوانی مواجه است و نیازمند به همکاری، پیشنهادات و انتقادات اقشار مختلف دانشگاه بالاخص اساتید معظم دانشگاه هستیم و امیدواریم با همدلی همه عزیزان موفق شویم و دانشگاهی پویاتر از قبل داشته باشیم.
وی در ادامه یکی از راههای اساسی فعال کردن حوزه پژوهشی دانشگاه و مطرح کردن دانشگاه در سطح ملی و بین المللی را راه اندازی مجلات علمی و پژوهشی نام برد و گفت: " با ایجاد مجلات علمی و پژوهشی در گروههای مختلف آموزشی می توان دانشگاه بناب را در سطح ملی و بین المللی مطرح کرد.
سرپرست دانشگاه بناب در ادامه ضمن ابراز گلایه از اعضای هیات علمی دانشگاه گفت: بین اعضای هیات علمی دانشگاه و عملکرد خروجی دانشگاه هیچ توازن و تناسبی وجود ندارد؛ اساتید معزز باید با فعالیت پژوهشی بیشتر و انتشار مقالات ISI و ... در بالا بردن رنکینگ دانشگاه سهمی داشته باشند.
در ادامه اعضای محترم هیات رئیسه و اساتید دانشگاه به ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در حوزه های آموزشی، پژوهشی و اداری پرداختند.
پایان خبر 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 مهر 1397
  • ساعت 09
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 312
نظرات شما
captcha refresh