Logo
تاریخ : شنبه 31 شهريور 1397
کد 990

در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد؛

مراسم رد و تحویل سرپرست دانشگاه بناب

صبح روز شنبه 31 شهریور مراسم رد و تحویل سرپرست دانشگاه بناب با حضور معاونان، مدیران اجرایی و جمعی از اساتید دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ دکتر حسین پیری سرپرست دانشگاه بناب در آئین رد و تحویل گفت: دانشگاه بناب از پتانسیل عظیمی از اساتید و کارکنان جوان بهره می­برد که باید به بهترین صورت از این پتانسیلها و تجربیات این عزیزان برای پیشرفت دانشگاه بهره برد.
وی ادامه داد: دانشگاهیان عزیز باید در برنامه ­ریزی ­های خود تدابیری را بیندیشند که دانشجو به غیر از تحصیل هیچ دغدغه­ ای نداشته باشد و مشکلات حاشیه­ ای و صنفی نباید دانشجویان را از راه اصلی خود که تحصیل علم و دانش است دور کند.
در ادامه مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین رنجبر گفت: دانشگاه نباید دوقطبی باشد و باید تمام بسترها مهیا شود تا از توان تمام نیروهای کاری از قبیل اساتید و کارکنان در دانشگاه بهره ببریم.
وی در ادامه ضمن آرزوی توفیقات به سرپرست سابق دانشگاه گفت: "دکتر عباسیان در دوران تصدی ریاست دانشگاه بناب زحمات فراوانی را متحل شدند و شبانه روزی در خدمت دانشگاه بودند که جا دارد از زحمات این عزیز تقدیر و تشکر کنیم."
حجت الاسلام والمسلمین رنجبر در ادامه خطاب به سرپرست جدید دانشگاه گفت: " دکتر پیری شخصی مومن، متعهد و متخصص هستند و همچنین بسیار دغدغه­ مند می­باشند و مسیر بسیار پر پیچ و خمی در پیش رو دارند که امیدواریم با بهره گیری از پتانسیل عظیم اساتید و کارکنان دانشگاه بر این مشکلات فائق آیند.
مسئول دفتر نهاد رهبری در ادامه گفت: دانشجویان متعهد و انقلابی باید حمایت شوند و باید در آنها دلگرمی نسبت به دانشگاه ایجاد شود.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت به هر دو عزیز در تمام مراحل زندگی گفت: امیدوارم با اتحاد و همدلی بیش از پیش برای پیشرفت دانشگاه بناب گام برداریم.
در پایان طی قرائت حکم انتصاب جناب آقای دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از زحمات دکتر کریم عباسیان در دوران تصدی سرپرستی دانشگاه توسط مسئول دفتر نهاد رهبری تقدیر به عمل آمد و جناب آقای دکتر حسین پیری بعنوان سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد.
گفتنی است مراسم رسمی تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه بناب سه شنبه راس ساعت 10:00 در سالن کنفرانس علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.
پایان خبر
  • نوشته شده
  • در شنبه 31 شهريور 1397
  • ساعت 14
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 669
نظرات شما
captcha refresh