تاریخ : سه شنبه 12 بهمن 1395     |     کد : 817

رئیس دانشگاه بناب به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر برنامه‌های این دانشگاه را اعلام کرد؛

دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در گفتگو با خبرنگاران در مورد برنامه های پیش بینی شده برای ایام الله دهه فجرگفت: در دهه مبارک فجر چندین طرح عمرانی در دانشگاه بناب افتتاح خواهد شد.

دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در گفتگو با اصحاب رسانه در مورد برنامه های پیش بینی شده برای ایام الله دهه فجرگفت: در دهه مبارک فجر چندین طرح عمرانی در دانشگاه بناب افتتاح خواهد شد.
رئیس دانشگاه بناب با اعلام این خبر افزود: عطر افشانی و غبار روبی قبور مطهر شهداء، دیدار با خانواده معزز شهدای انقلاب توسط اعضای هیات رئیسه دانشگاه بخش دیگری از برنامه های دانشگاه در دهه فجر خواهد بود.
دکتر مجتبی عباسیان در ادامه افتتاح چند طرح عمرانی در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: در ایام الله دهه فجر، افتتاح مرکز رشد شهرستان بناب، جهت فعال تر شدن شرکت های دانش بنیان و ارتباط صنایع با مراکز آموزشی در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید؛ که جا دارد از مسئولین محترم شهرستان و مخصوصاً نماینده محترم شهرستان که در تصویب این مرکز نقش به سزایی داشتند تشکر و قدردانی کنم.
دکتر عباسیان در ادامه صحبتهای خود به حضور معاونت محترم اداری و مالی وزارت علوم در افتتاح سردرب و طرح های عمرانی دانشگاه خبر داد و گفت: افتتاح سردرب جدید دانشگاه و سایر طرح های عمرانی با حضور معاونت محترم اداری و مالی وزارت علوم، جناب دکتر محمد حسین امید و مسئولین محترم شهرستان انجام خواهد شد؛ سردرب جدید دانشگاه برگرفته از آثار باستانی شهرستان منجمله پل پنج چشمه دوره صفویه و همچنین سرستون های مساجد قدیمی همچون مهرآباد و اسماعیل بیگ است که امیدواریم این سردرب بعنوان نمادی از شهرستان در جنوب استان چون نگینی بدرخشد.
وی در ادامه اشاره ای به بهره برداری از آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاه کرد و گفت: در ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین محترم وزارتی و روسا و مسئولین شهرستان بصورت رسمی از 6 آزمایشگاه و کارگاه (مهندسی پلیمر، مهندسی نساجی، مهندسی برق، مهندسی فتونیک و کارگاه اتومکانیک با هزینه کرد اعتباری در حدود 20 میلیارد ریال بهره برداری خواهد شد و افتتاح رستوران های خصوصی طرح تاک (تنوع – انتخاب – کیفیت) و همچنین بنیاد حامیان علم و فناوری دانشگاه بناب شروع بکار خواهد کرد.
رئیس دانشگاه بناب در پایان، برگزاری جشن با شکوه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقه کتابخوانی، دعوت از شخصیتهای سیاسی و فرهنگی در جهت تبیین ریشه های انقلاب و تاثیرات آن در جهان امروز و ندای تکبیر در شب 22 بهمن در محوطه دانشگاه همراه با برنامه نور افشانی روز دهه فجر در دانشگاه را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این ایام الله دهه فجر برشمرد.
پایان خبر


نوشته شده در   سه شنبه 12 بهمن 1395  ساعت  14   توسط   مدیر سایت روابط عمومی   
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :