Logo
تاریخ : سه شنبه 11 دي 1397
کد 1035

طی حکمی از طرف ریاست دانشگاه بناب؛

سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه منصوب شد

طی حکمی از طرف دکتر حسین پیری، رئیس دانشگاه بناب؛ دکتر داود جهانی بعنوان سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بناب منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ مراسم تودیع و معارفه سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه با حضور ریاست، مسئول دفترنهاد رهبری، هیات رئیسه و مدیران اجرایی دانشگاه در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد.
دکتر حسین پیری، رئیس دانشگاه بناب؛ اصلی ترین شاخه ارتقاء و پیشرفت دانشگاه را مقوله ارتباط با صنعت دانست و گفت:  هدف اصلی دانشگاه بناب که از دغدغه های وزارت علوم نیز می باشد، تبدیل دانشگاه به یک مرکز فناورانه است و در این راستا سعی داریم با توجه به اینکه شهرستان بناب در کنار دانشگاههای بزرگ از صنعتی ترین شهرهای کشور نیز محسوب می شود؛ با ارتباط صحیح با صاحبان صنایع و همکاریهای متقابل سعی در فعال کردن بیش از پیش گروه کارآفرینی وارتباط با صنعت را داریم.
گفتنی است در ادامه از زحمات مهندس کاوه افتخاری در طول دوران مسئولیت گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت تقدیر به عمل آمد و دکتر داود جهانی بعنوان سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت معرفی شد.
گفتنی است دکتر داود جهانی، عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه بناب، فارغ التحصیل از دانشگاه تورنتوی کانادا بوده و 12 مقاله ISI و بیش از 30 مقاله در کنفرانس های بین المللی داشته و حدود 11 سال تجربه کار صنعتی در ایران و خارج از کشور داشته است.
پایان خبر
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 دي 1397
  • ساعت 11
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 276
نظرات شما
captcha refresh