Logo
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 1017

در آستانه روز دانشجو؛

بازدید سرزده مسئولین دانشگاه بناب از خوابگاههای دانشجویی

مسئولین دانشگاه بناب در آستانه 16 آذر، روز دانشجو از خوابگاههای دانشجویی این دانشگاه به جهت رسیدگی به مشکلات صنفی دانشجویان دیدار و گفتگو کرند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب، دکتر حسین پیری رئیس دانشگاه بناب با همراهی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و اعضای هیات رئیسه در آستانه 16 آذر بزرگداشت روز دانشجو به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات صنفی دانشجویان از خوابگاههای استیجاری و تملیکی دانشگاه بازدید به عمل آوردند و با دانشجویان دیدار و گفتگو کردند.

دکتر حسین پیری، رئیس دانشگاه بناب؛ در این بازدید ضمن عرض تبریک به مناسبت روز دانشجو به دانشجویان دانشگاه بناب، خواستار پیگیری امور رفاهی و معیشتی دانشجویان شد و رسیدگی و بهبود مشکلات آنان را یکی از مهم ترین دغدغه­ های اعضای هیات رئیسه دانشگاه عنوان کرد.

وی ادامه داد: دانشجو باید با تکیه بر معنویات اسلامی و اخلاقی، اهداف خود را به پیش ببرد و از لحظات و دوران جوانی و بالاخص دانشجویی بهترین استفاده علمی را ببرد تا بتواند فردا به عنوان یک عنصر مفید و خلاق به جامعه خدمت کند.

دکتر پیری در پایان خطاب به دانشجویان گفت: امروز وظیفه تک تک خانواده بزرگ علمی کشور حرکت آگاهانه و یکپارچه با پیش آهنگی علمی پژوهشی و تولید علم و جنبش نرم افزاری در راستای تحقق آرمان­ها و اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امیدوارم دانشجویان عزیز دانشگاه بناب جزو پیشتازان این حوزه باشند.
پایان خبر 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • ساعت 12
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 276
نظرات شما
captcha refresh