Logo
تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397
کد 1016

با حضور دانشگاهیان دانشگاه بناب؛

اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان «شکوه و اقتدار بسیج»

تجمع بزرگ و حماسی بسیجیان با عنوان «شکوه و اقتدار بسیج» در شهرستان بناب برگزار شد+تصاویر
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ ریاست دانشگاه بناب با همراهی جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیجی این دانشگاه و مسئول دفتر نهاد  رهبری، همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در اجتماع بزرگ بسیجیان با حضور سردار محمد یوسف شاکری، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، نیروهای نظامی و انتظامی و جمع کثیری از بسیجیان در محل  مصلی اعظم بناب حضور یافتند.
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه بناب در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از همکاری تمامی نهادهای اداری و نظامی به جهت برگزار این همایش بزرگ گفت: بسیج از ابتدای شکل گیری انقلاب نقش موثری در پیروزی آن و جلوگیری از نفوذ دشمنان به خاک کشور داشته است و امروز نیز از مرزهای کشور دفاع می کند.
سرهنگ دوستی بسیج را بزرگترین یادگار امام خمینی (ره) برای انقلاب و کشور عنوان کرد و گفت: امروز بسیج تنها مختص ایران نیست و شاهد هستیم بسیج و تفکر بسیجی همانند یک درخت در سایر کشورهای ریشه انداخته و موجب استقلال مردم مظلوم جهان از دست استکبارگران شده است.

سردار محمد یوسف شاکری در ادامه مراسم، ضمن گرامیداشت هفته وحدت و بسیج گفت: امروز تمام مردم این کشور عضو بسیج هستند و مقام معظم رهبری به عنوان کامل ترین الگوی بسیج برای همگان هستند.
سردار شاکری در پایان با تاکید بر اینکه بسیج تا آخرین نفس از آرمان های انقلاب و نظام دفاع می کند، اذعان داشت: بسیج ۴۰ سال است در کنار انقلاب بوده و قطعا تا رسیدن به اهداف و آرمان های اصلی در کنار آن خواهد ماند.
پایان 

 


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 آذر 1397
  • ساعت 08
  • توسط مدیر سایت روابط عمومی
  • تعداد بازدید 180
نظرات شما
captcha refresh