پیام رییس دانشگاه

با نام خدا

توسعه آموزش و پژوهش یكی از اركان توسعه یافتگی جوامع و حركت بسوی تعالی و پیشرفت، شكوفایی استعدادها و بالندگی علمی و فرهنگی جامعه است كه می تواند مسیر حركتی جامعه و كشور را در تولید علم، دستیابی به اهداف توسعه متوازن و تقویت جنبش نرم افزاری هموار سازد در این راستا نظام آموزشی كشور خصوصاً دانشگاه  ها نقش عمده و مؤثری را برعهده دارند از این رو توجه به روش  های جدید و پویای آموزشی، فناوری های پیشرفته، تقویت پژوهش و كار آفرینی و ... در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات ضروری است .

 از اینروست که ما رسالت آموزشی، پرورشی و پژوهشی خود را جهانی و فرامرزی می‏ دانیم ، هرچند که اقدامات ما محدود به دانشگاه بناب بوده و ایفای این رسالت را در این دانشگاه دنبال می‏ کنیم .

 همچنان که از موارد ابلاغی وزیر محترم علوم، جناب آقای دکتر فرهادی، بر می آید، بایستی توجه ویژه ای به تجهیز آزمایشگاهها گردد، هم و غم دانشگاه ایجاد بستری مناسب برای فعالیتهای پژوهشی است که در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای از طرف ریاست محترم جمهور و وزیر محترم علوم به خود معطوف داشته است و خوشبختانه دانشگاه بناب امسال گام بزرگی در تجهیز آزمایشگاهها و کارگاهها برداشته است و امید است در سالهای آتی نیز، بیش از پیش در تجهیز فضای آموزشی دانشگاه بکوشیم .

و در پایان  ما خادمین ملّت در دولت تدبیر و امید، در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی،‌ امیدواریم تمام توان و تلاش خود را برای بالندگی و شکوفایی ایران عزیزمان بکارگیریم و با الگو قراردادن منویات مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی)، راهبردهای هوشمندانه ریاست محترم جمهوری ایران جناب آقای دکتر روحانی و همچنین موارد ابلاغی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر فرهادی، در شکوفایی بیش از پیش ایران عزیزمان بکوشیم .

سربلند و پیروز باشید

دکتر مجتبی عباسیان